Gökyüzüm Mavi

61 Takipçi, 0 Takip Edilen, 0 Gönderi - Gökyüzü'in (@gokyuzummavi) Instagram fotoğraflarını ve videolarını gör...

Responsive image
YAZAR
Yusuf Berk Özkan
DOSYA BOYUTU
7,11 MB
YAYIN TARIHI
2017
DIL
Türkçe
ISBN
9786052050101

Bir Gökyüzüm Mavi kitabı indirmek ister misin? Doğru yoldasın! Gökyüzüm Mavi kitabını web sitemizde mobilityweekbg.com adresinde bulabilirsiniz. Bu kitap Yusuf Berk Özkan tarafından yazılmıştır.


Gökyüzünün en ücra köşesindeyim.Gözlerimde özlenilmişlikler, yalvarışlar, yakarışlar...Gözlerimde olmayışının kaçıncı haftası, yokluğununomuzlarımda yaptığı ağırlık...Gözlerimde yaşlar...İnsanlar, yağmur sanır ama benim gözlerim hep sana ağlar.Sevdamın kanadı kırık, içimde düşme korkusu var.Bir uçurumun ucundayım, sona geldim sanmışken, sana geldim...İçimde düşme korkusu var.Bulutlara yansıyan güneşin kızıllığı gözümü alıyor.Yüreğin karanlıklar arasına gizleniyor ama gökyüzü hâlâ aydınlık kalıyor.Göğün kokusu yüzümü okşarken, bir kanadım daha kırılıyor, içimde düşme korkusu var.Varsın, bilmesin onlar.Biz el ele yürüdük.Bunu sokak gördü.Deniz gördü.Gökyüzü gördü.Ay gördü. En güzeli de;  Allah gördü. (Tanıtım Bülteninden)   


Yusuf Berk Özkan. Gökyüzünün en ücra köşesindeyim. Gözlerimde özlenilmişlikler, yalvarışlar, yakarışlar... Gözlerimde olmayışının kaçıncı haftası, yokluğunun omuzlarımda yaptığı ağırlık.