Herkes Ölür

Herkes susar ayıbını… IV Herkes bilir gitmesini. Bir zaman öğrenirsin gideni sırtından öpmesini. Herkes ölür ölümünü; göğe salıp düşlerini, salıp tenini, nefesini bırakır ceketini.

Responsive image
YAZAR
Lawrence Block
DOSYA BOYUTU
6,14 MB
YAYIN TARIHI
2005
DIL
Türkçe
ISBN
9789753295109

Herkes Ölür harika bir kitap. Bu kitabın yazarı Lawrence Block. mobilityweekbg.com'ye kaydolun ve Lawrence Block'den Herkes Ölür kitabını ve diğer kitapları ücretsiz olarak indirin.


.Bir silah patlaması duyuldu. Mick'in üstüme, yüklenmesiyle arkaüstü düşmüş, altımdaki sandalyeyi paramparça etmiştim. Ben tahta kırıklarının üstünde, Mick de benim üstümde yatıyordu. Elinde bir silah vardı ve kapı eşiğinden gelen otomatik silah ateşine karşılık olarak ateşleyip duruyordu. Kafamın üstünden uçan bir şey görür gibi oldum. Büyük bir gürültü oldu, dalgalarhalinde şok titreşimleri hissettim. Sonra her şey bitti... Etrafıma bakındığımda gördüklerimi zihnim almadı. İskemleler ve masalar başaşağı devrilmiş, bazıları paramparça olmuştu...Sayfa Sayısı: 376Baskı Yılı: 2005Dili: TürkçeYayınevi: Oğlak Yayıncılık 


Herkes Ölür Yeğen, Kimi Toprağa Gömülür, Kimi Yüreğe. Şiirler 0. Canlandırdığı her rolden sonra büründüğü karakterin adıyla anılan bir büyük sanatçı Tuncel Kurtiz.